

Про що йдеться?
Альтернативою мобілізації є контрактна служба у Збройних силах України. Одна з головних переваг підписання контракту – можливість самостійно обирати місце проходження служби.
Про це розповів начальник відділу рекрутингу та комплектування Закарпатського ОТЦК та СП Сергій Шахлевіч, повідомляє Mukachevo.net.
Представник ТЦК зауважив, що військові-контрактники можуть навіть змінювати професію завдяки чинним навчальним центрам.
- Ті, хто не чекає повістки, самі можуть обирати військову частину, яка подобається. Адже військова служба по мобілізації, де є державний розподіл, такого запропонувати не може.
Контрактники не тільки обирають стабільне грошове забезпечення, і забезпечення всім необхідним. Людина там знаходить побратимів, посестер, – розповів Шахлевіч.
Він також зазначив, що у контрактників є можливість служити у тилових підрозділах або у частинах спеціального транспорту.
Начальник відділу рекрутингу прокоментував можливі побоювання не потрапити до обраної військової частини. Він сказав, що це передчасні хвилювання, адже частина надає рекомендаційний лист, за яким контрактник скеровується саме до обраної частини.
Радіо Трек: НОВИНИ
З Польщі депортували 70 українців: усіх негайно відправили додому
Трюк покоївок: 2 шт у воду – і решітка плити сяє, як нова
Мобілізація в Україні: кому треба з'явитися в ТЦК навіть без повістки з 1 травня?
Третя хвиля весняних заморозків: Чи буде Україна з фруктами?
Багато вікон, величезна тераса: де живе зірка 1+1 Наталія Мосейчук ФОТО)
Покарання не уникнути? Що чекає на чоловіків, які досі НЕ оновили дані?
Бронювання працівників припинили: що відомо про рішення Кабміну
Військовий, який пройшов навчання у Німеччині, відмовився воювати: його суворо покарали
Бронь від мобілізації отримають не усі: за які порушення її можуть не дати?
Повістки в Україні почали вручати по-новому: які зміни передбачаються?
У Рівному поблизу мікрорайону Південного, знайшли автомобільний номер ВК 4722 ІО Власник може звертатися за номером: +380972381545
Знайдено посвідчення УБД видане Волошину Олегу Леонідовичу, забрати можна в КЕЧ м. Рівне. Контактний номер: +380972315064
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774