Повістки в Україні почали вручати по-новому: які зміни передбачаються?

Розповіли в ТЦК

Міноборони повідомило, що працює над автоматизацією процесу видачі повісток. Зокрема, започатковано процес вручення повісток поштою із використанням реєстру «Оберіг».

Про це в інтерв'ю Главреду розповів начальник сектору мобілізаційно-оборонної роботи Сумського обласного ТЦК та СП Сергій Монукало.

За його словами, вручення повісток військовозобов'язаним - є одним із заходів оповіщення населення.

- Хочу нагадати, що повістки вручаються в громадських місцях, установах і за адресами проживання, - наголосив він.

Коментуючи автоматизацію процесу вручення повісток, Сергій Монукало зазначив, що за вказівкою вищого військового керівництва запроваджено централізоване оповіщення військовозобов'язаних через поштові служби за допомогою Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів «Оберіг».

- З його допомогою формується електронна повістка, і, відповідно, начальник ТЦК та СП, в чиїй базі перебуває військовозобов'язаний, накладає цифровий підпис.

 

Після цього реєстром надсилається вже підписана повістка на сервери Укрпошти", - вказує Сергій Монукало.

Як пояснив Сергій Монукало, після цього, працівники «Укрпошти» видруковують повістки, формують поштові відправлення з описом вкладення та відправляють їх на адреси призовників. Процедура визначена постановою КМУ №560.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень