Магнітні бурі ще вщухають: у січні очікується 4-денний шторм

Протягом місяця Землю накриє ціла серія потужних метеоударів

Астрофізики назвали нові дати січневих магнітних бур.

Так, цього місяця очікується тривалий період високої сонячної активності. І вже незабаром на нас чекає шторм, який триватиме чотири доби поспіль.

Згідно з даними Лабораторії рентгенівської астрономії сонця ФІАН, середня по силі, але досить затяжна сонячна активність розпочнеться 17 січня. Триватиме ця магнітна буря до 20 числа.

 

Менш значні за силою коливання очікуються також 25 і 26 січня.

Цікаво, що вчені прогнозують у найближчому майбутньому посилення магнітних бур. Вся річ у тому, що Сонце увійшло у свій «25-й цикл», через що його активність почала зростати. Піку зірка досягне вже у 2025 році.

У дні особливої активності Сонця медики рекомендують дотримуватися режиму сну, розумно чергувати навантаження та відпочинок, пити багато води й добре харчуватися, старатися не перевтомлюватися, постаратися не вживати алкоголь і менше палити.

Джерело: РБК-Україна

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень