ON-LINE

Магазину Рівного, який продавав алкоголь дітям, скасували ліцензію на продаж спиртного

понеділок, 05 грудня 2016
Це зробила Державна фіскальна служба

Мова йде про магазин «Флеш», що на вулиці Волинської Дивізії у мікрорайоні «Північний». Вже поліція і міська адмінкомісія приймали рішення про накладення штрафу на власника магазину Олександра Тюленіна за порушення графіку роботи і продаж алкоголю дітям. Але він оскаржив це рішення у міському суді Рівного і виграв позов. Тепер збирається позиватися з Державною фіскальною службою.

Розповідає активіст, мешканець будинку біля магазину «Флеш» Максим Губиш:

Буде суд 8 числа о 16 годині, де буде Тюленін судитися з фіскальною службою, щоб визнати її дії неправомірними. 8 числа активісти і небайдужі хочуть зібрати всіх разом: і поліцейських, і податківців, щоб оскаржити це рішення в адміністративному суді. Бо ці рішення, які приймалися до цього в цих судах (в районних, в міському суді стосовно графіку роботи), вони приймалися без участі поліції, без участі свідків.  

За словами Максима Губиша, у Рівненському районному суді розглядали позов про накладення штрафу на продавця магазину «Флеш», який продав алкоголь неповнолітньому. Розглядав позов цей суд, бо продавець мешкає у селі Дуби Рівненського району. Але й тут накладення штрафу скасували.

У міській адмінікомісії Рівного кажуть, що оскаржувати рішення судів не будуть. Як пояснив заступник начальника міського управління ЖКГ Володимир Лапюк, який є головою адмінкомісії, оскарження – це не їхня компетенція. Мовляв, вони все, що могли, зробили. А оскарженням рішень судів мала б зайнятися поліція, яка складала протокол про накладення штрафу на власника магазину та продавця. 
 

А магазин "Флеш" тим часом продовжує торгувати алкоголем. Адже Рівненський адмінсуд призупинив рішення ДФС про скасування ліцензії на таку торгівлю.  

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
  • Втрачено техпаспорт

    Втрачено техпаспорт на автомобіль FIAT FIORINO державний номер АВ1312 EI. Прохання...
  • Загублено чорну сумку

    В четвер, 2 липня, близько 16 години по вул. Макарова, 23, на зупинці громадського транспорту...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного