«Люди потрапляють в боргову яму»: українці більше не хочуть «швидких кредитів»?

Звернення до президента

Петиція з проханням заборонити діяльність організацій, яки видають «швидкі кредити» з'явилася на сайті офісу президента.

Автор петиції Дмитро Гулий пише, що люди зі скрутним фінансовим становищем прагнуть отримати легкі гроші, беручи кредит. Однак потім потрапляють у боргову яму. Оскільки такі організації нараховують шалені відсотки.

Багато мікрофінансових організацій заманюють людей, які перебувають в складному матеріальному становищі, можливістю отримати легкі гроші та видають їм мікрокредити під шалені відсотки, йдеться у повідомленні.  

 

Як наслідок, ці люди по суті потрапляють в боргову яму, і беруть нові кредити, щоб закрити попередні.

 

Основним методом по вибиванню боргів є телефонний «тероризм». Жертвами телефонного «тероризму» від МФО та «колекторів» часто стають родичі, друзі, колеги позичальника, а подекуди навіть сторонні люди.

 

Ці компанії нараховують величезні відсотки та штрафи людям. І тут починається справжнє переслідування.

 

Іноді ці компанії тероризують навіть тих, хто не має відношення до кредиту. Були випадки доведення до самогубства. Оскільки поліція в більшості випадків не реагує на заяви людей, вони є просто беззахисними перед цією проблемою, – написав Дмитро Гулий. 

Нині петицію щодо заборони діяльності організацій, які видають легкі гроші підтримало понад 30 українців. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень