Було нічим дихати: чоловік врятував людей і тепер потрапить під суд

Через інцидент в літаку

Пасажир рейсу Москва – Анталія відкрив аварійні двері через задуху в літаку. Інцидент стався в аеропорту «Шереметьєво».

Про це повідомляє «УНІАН». 

На борту літака перестала працювати система кондиціонування, і рейс затримали на 2 години. Весь цей час пасажири перебували в літаку, але через поломку на борту буквально стало нічим дихати, тому пасажири втрачали свідомість.

У якийсь момент один з пасажирів не витримав і вирішив проблему по-своєму. Він відкрив аварійний вихід, після чого система випустила надувний трап.

Через інцидент авіакомпанія знову перенесла час вильоту та замінила літак.

Водночас прес-служба авіакомпанії «Росія» повідомила, що затримка рейсу спочатку склала лише 20 хвилин. Компанія створила комісію, яка буде розслідувати інцидент. При цьому авіакомпанія подасть до суду на пасажира.

«Росія» в судовому порядку планує стягнути збитки з пасажира рейсу 5625 «Москва-Анталія», який відкрив двері літака при підготовці до вильоту. Сума втрат авіакомпанії складається з затримки рейсу, заміни повітряного судна на резервне та заміни аварійного трапа на других лівих дверях", - зазначено в повідомленні.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень