Львівська міськрада заплатить 84 тис. грн за те, що на автомобіль впало дерево

І пошкодило авто

Львів’янин відсудив у Львівської міської ради 84,1 тис. грн компенсації за пошкодження його автомобіля деревом, яке впало під час буревію.

30 вересня 2019 року він припаркував свій автомобіль Hyuindai Tucson на вул. Братів Міхновських. Близько 18:00 на машину впало дерево і пошкодило її. Згідно з висновком експерта, збитки становлять 84,1 тис. грн.

Син цього чоловіка звернувся до Залізничної районної адміністрації Львова та в ЛКП «Граніт», щоб з’ясувати, чиє дерево, і отримав відповідь, що вони не є балансоутримувачами дерев. Контролювати стан дерев у місті має департамент містобудування міської ради. Відтак чоловік звернувся до суду, щоб отримати від департаменту матеріальну компенсацію 84,1 тис. грн.

Суд першої інстанції відмовив у позові, тож він звернувся у Львівський апеляційний суд. Колегія суддів визнала бездіяльність департаменту містобудування ЛМР, оскільки його працівники неналежно стежили за деревом, тому воно і впало на автомобіль.

2 квітня апеляційний суд задовольнив позов і постановив стягнути з департаменту містобудування 84,1 тис. грн завданого збитку. Окрім того, департамент містобудування має компенсувати 5 тис. грн позивачеві за послуги адвоката.

30 вересня 2019 року у Львові був буревій, який повалив 15 дерев. Один львів’янин уже відсудив у міськради 106 тис. грн за повалене на його машину під час цього буревію дерево, - пише Радіо Трек з посиланням на Захід.нет.

Радіо Трек у ТelegramViber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень