Луна війни. На Рівненщині знешкоджували артснаряди (ВІДЕО)

У Шубкові селянин знайшов вибухівку часів Другої світової війни. Місце небезпечної знахідки взяли під охорону. Ось зокрема що повідомляє ГУ ДСНС України у Рівненській області:

7 червня близько 17-ї години в с. Шубків Рівненського району на галявині поруч з водоймою місцевим мешканцем було виявлено предмети, зовні схожі на боєприпаси. Чоловік відразу повідомив про небезпечну знахідку правоохоронців та Службу порятунку «101».

Співробітники Рівненського міськрайонного управління ГУ ДСНС, які оперативно прибули на місце події, з’ясували, що знайденими предметами є два артилерійські снаряди калібром 122 мм часів Другої світової війни. Працівники поліції відразу взяли небезпечну територію під охорону.

Наступного дня на місце події прибула група піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону ГУ ДСНС у Рівненській області. Рятувальники ретельно обстежили навколишню територію та додатково виявили ще три аналогічні боєприпаси.

Після цього всі 5 артснарядів було вивезено у спеціально відведене безпечне місце та успішно знешкоджено.

Відео із місця знахідки боєприпасів у Шубкові:

 

 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень