Лукашенко заявив про можливе застосування армії для «наведення порядку в країні»

Аби не було, як у США

[media=191124]

Президент Білорусі Олександр Лукашенко може залучити збройні сили для наведення громадського порядку в країні. Він не хотів би цього робити, але «всяке може бути».

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомила пресслужба білоруського лідера в п'ятницю, 24 липня.

Цього дня Лукашенко відвідав 5-ту окрему бригаду спеціального призначення в Мар'їній Гірці. Під час виступу він сказав, що війни зараз починаються з вуличних протестів, демонстрацій.

«У нас у збройних силах два такі підрозділи: ваша бригада і механізована бригада в Уруччі. І в ті часи, коли я служив в армії офіцером, це були спеціальні підрозділи, - зазначив Лукашенко. - І коли мені довелося більше десятка років тому визначатися і вибирати бригади подвійного призначення, я зупинився на цих двох підрозділах.
 

Напевно, мало таких частин, де я буваю так часто. Це не випадково. Ви - особливий загін наших збройних сил. Принаймні я так думаю, і поки ви не довели мені помилковість цієї думки.

Коли мені довелося визначатися, які збройні сили нам потрібні, особливо після 2010 року, я зрозумів, що треба мати в запасі підготовлених бійців, частини в збройних силах. Про всяк випадок, - сказав Олександр Лукашенко. – Не бажано, звичайно, щоб нам довелося вдаватися до збройних сил. Але всяке може бути. Прикладом тому є США».

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень