Лукашенко готовий віддати наказ про наступ на Україну, але відтягує момент, – експерт

Самопроголошений президент боїться, що в його країні буде бунт   

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко пообіцяв російському диктатору приєднатися до «спецоперації», проте весь час відтягує цей момент.

Заступник директора Центру армії, конверсії та роззброєння з міжнародних питань Михайло Самусь розповів, що для Лукашенка вступ у війну проти України – критичний момент, від якого залежить його політичне і фізичне життя.

Більшість білорусів не хочуть цієї війни. Коли ми говоримо про росіян – ситуація інша. Ментально росіяни відрізняються від білорусів і українців. Частина білорусів дійсно тяжіє за радянськими часами, але більшість не хотіли б брати в цьому участі.

 

Активна частина суспільства проти розвитку таких подій. Якщо Лукашенко накаже перетнути кордон та почати бойові дії – може настати зворотний ефект, коли українські військові почнуть наступати, – пояснив Михайло Самусь.

Він також додав, що початок бойових дій з боку Білорусі може поновити бунт в самій державі й тоді Лукашенко знову опиниться під загрозою знищення його режиму.

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень