Лозовська замість Максименка: у рівненському управлінні культури кадрові зміни

До призначення на посаду Лозовська працювала в Міському будинку культури

З 27 квітня управлінням культури та туризму Рівного керуватиме Наталія Лозовська. Це кадрове призначення Суспільному підтвердила заступниця міського голови Марина Кузмічова.

Попередні п'ять років структурою керував Тарас Максименко.

До призначення на посаду Наталія Лозовська упродовж восьми років працювала адміністраторкою і режисеркою в Міському будинку культури.

З 2018 року була режисеркою та організаторкою передматчевих церемоній «Вересу», а з квітня 2020 року стала комерційною директоркою футбольного клубу.

Наталія Лозовська здобула вищу освіту в Рівненському інституті слов’янознавства за спеціальністю «образотворче мистецтво та мистецтвознавство».

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень