Ліцензії на продаж цигарок та алкоголю суттєво поповнили бюджет Рівненщини

Минулого року

За право продавати алкогольні напої та тютюнові вироби торік до місцевих бюджетів Рівненщини надійшло 15,6 млн грн, що більше фактичних надходжень за 2017 рік на понад 380 тис грн.

Станом на 1 січня на території області зареєстровано 2 205 суб’єктів господарювання, які мають право на роздрібну торгівлю алкогольними напоями і тютюновими виробами.

До слова, у 2018 році в області анулювали дію 847 таких ліцензій, а ще понад сотні - призупинили у зв’язку із несвоєчасним перерахуванням коштів за щоквартальну плату.

За інформацією ГУ ДФС у Рівненській області

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень