Літній жінці, яка надовго опинилася у лікарні з травмою ніг, допомогли рівненські міграційники

Її чоловік також у лікарні, тож подбати про пані Тамару, окрім медперсоналу та волонтерів, було просто нікому

Учора працівники Рівненського районного відділу управління Державної міграційної служби завітали до Дядьковицької лікарні з центром паліативної допомоги. Вони приїхали туди, щоб допомогти літній жінці переоформити паспорт старого зразка на ID-картку.

Власниця старого паспорта, 61-річна пані Тамара, потрапила до районної лікарні з травмою ніг і вже тривалий час не може пересуватися самостійно.

Виявилося, що чоловік пацієнтки перебуває на реабілітації у паліативному відділенні цієї ж лікарні, тож потурбуватися про жінку, окрім персоналу лікарні та волонтерів, було просто нікому.

Як зазначили в обласному управлінні ДМС,

паспорт нового зразка надасть пані Тамарі право на отримання статусу непрацездатної та оформлення пенсії по інвалідності.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень