В Україні ліквідовують паспорти старого зразка. Їм встановили термін дії

Кабмін уже схвалив відповідний законопроєкт

Днями уряд схвалив проєкт закону «Про паспорт громадянина України у формі книжечки».

Документом пропонується визнати такою, що втратила чинність Постанову ВР від 26 червня 1992 року №2503-XII «Про затвердження положень про паспорт громадянина України та про паспорт громадянина України для виїзду за кордон».

Натомість встановити, що паспорт громадянина України у формі книжечки, оформлений до набрання чинності цим законом, залишається чинним до закінчення терміну його дії.

 

Таким чином встановлюються строки дії паспорта-книжечки, зазначається у пояснювальній записці до документа.

За словами нардепа від фракції «Європейська солідарність» Олексія Гончаренка, Кабмін пропонує парламенту ухвалити закон, згідно з яким паспорт-книжечка буде поступово виводитися з обслуговування:

Пропонується, що паспорт-книжечка матиме строк дії. Отже, при наступній даті, коли потрібно буде вклеїти нове фото – паспорт громадянина України у формі книжечки будуть міняти на пластикову картку.

 

Нові паспорти видаватимуть ЛИШЕ у формі пластикових карток. Таким чином, якщо вам ще не виповнилося 25 років, то вам видадуть новий паспорт, замість того, щоб вклеювати туди фотокартку по досягненню 25-річного віку.

 

Якщо ви встигли вклеїти фотокартку у 25-річному віці, то видадуть новий паспорт при досягненні 45-річного віку. Якщо ж ви вклеїли нову фотокартку при досягненні 45-річного віку – ваш паспорт матиме безстрокову дію, – пояснив він.

Після схвалення урядом цей законопроєкт направлять на розгляд Верховної Ради.

Джерело - «Пенсійний кур’єр»

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень