Літні канікули у школах почнуться по-різному. Але є конкретні часові межі

Щасливчики підуть на канікули вже у травні

Навчальний рік у школах Рівненщини підходить до завершення. Однак цьогоріч єдиної конкретної дати початку літніх канікул немає.

Однак у Міносвіти визначили чіткі календарні межі, в які повинні вкластися усі школи, наголошує заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Завершення навчального року в закладах освіти області відбувається згідно з рішенням шкільної педагогічної ради про тривалість і організацію освітнього процесу. У межах академічної автономії – навчальний план є внутрішнім питанням кожного окремого закладу.

 

Отже, літні канікули в Рівненській області розпочнуться у різні терміни, у часовому проміжку 28 травня – 9 червня,  – говорить чиновник.

Нагадаємо, що для організації літніх канікул кожен заклад має організувати протягом року не менше 175 днів навчання. Через кількаразове запровадження вимушених канікул кожна школа тепер самостійно визначає дату завершення навчального року.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень