Лісівники пояснили, чому спустошений ліс на Поліссі

В лісах північних районів області активісти помітили «масову вирубку лісу»

Натомість лісівники звітують про перевиконання плану висадки нових дерев. Зокрема у Рівненському обласному управлінні лісового та мисливського господарств запевняють, що під час весняної посадки лісу посадили майже 40 мільйонів штук сіянців. Найбільше засаджених площ на території Березнівського, Сарненського та Клесівського лісгоспів.

«У нас в області основна лісоутворююча порода – це сосна звичайна. Переважно сосни і садять. Усі вісімнадцять районних лісгоспів вже висадили потрібну кількість саджанців. Плюс ще є Рівненський природний заповідник. Цієї весни загалом засаджено 4 тисячі 420 гектарів, план виконано на 108 відсотків. Найбільші площі засадили у Березнівському, Клесівському, Рокитнівському, Сарненському та Соснівському лісгоспах. Зараз лісівники проводять посів лісових розсадників, де вирощується посадковий матеріал на наступний рік», - каже прес-секретар Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарств Світлана Горошко.

Щодо закидів від жителів області, що стосуються нібито масової вирубки лісу самими лісівниками, Світлана Горошко відповіла таке:

«Кілька останніх років хворіє сосновий ліс. Аби його вилікувати, треба почистити хворі ділянки, це звичайний санітарний процес. Щодо закидів про незаконну вирубку лісу, то скажу, що такого немає. Усі звернення громадян щодо вирубки дерева у тому чи іншому місці ми перевіряємо і контролюємо. Всі зруби минулого року заліснені, тобто на їх території посаджений ліс. Є таке сподівання, що цей новий ліс, який буде рости у сучасних кліматичних умовах, буде більш стійкий і до захворювань, і до шкідників».

До слова, в області триває акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». Під час її проведення лісівники разом із жителями Рівненщини садять нові ліси, а також прибирають та озеленюють території шкіл і дитсадків, культових споруд, закладів соціальної сфери.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень