Лімфовузол на шиї і карта смерті: астролог розповів, як помре путін

І що буде з росією

Путін – невиліковно хворий. Йому випала карта смерті, що означає швидкий кінець. Про це в інтерв'ю Vgorode заявив переможець «Битви екстрасенсів» Максим Гордєєв. За його словами, Україна отримає перемогу у війні з Росією, хоча це буде важким випробуванням для країни.

- Путін і так вже при смерті, але навколо нього є сильні цілителі, які підтримують його здоров'я на необхідному рівні.

 

Енергія Путіна майже вичерпалася, і правда вже проникає в Росію, як ракова пухлина поширюється і вражає сліпу довіру народу, - зазначив Гордєєв.

За словами Гордєєва, Путін перед смертю втратить довіру тих країн, на які розраховував. Однак він не накладе на себе руки, може втекти, зрозумівши, що все втратив, але його смерть неминуча.

Гордєєв наголосив, що росіяни навіть після відходу Путіна не усвідомлять своїх помилок – вони не відчуватимуть провини за ті звірства, які їхні солдати чинили в Україні.

Астролог зазначив, що війна змінить і ставлення до українців – країну почнуть шанувати у всьому світі. Після війни на Україну чекає економічне зростання та стабілізація валюти.

Нагадаємо, раніше у церкві у путіна помітили збільшений лімфовозол зліва. Швидше всього у путіна остання стадія онкологія, адже не дарма він завжди тримає поруч з собою лора-онколога.

Джерело: ОБОЗРЕВАТЄЛЬ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень