Лікар Комаровський назвав діагноз путіна

Доктор також пояснив, чому вважає главу країни-агресора «дитиною»

Відомий український доктор і блогер Євген Комаровський розповів про стан здоров'я президента країни-агресора Путіна і назвав його можливий діагноз.

Про це йдеться в його інтерв'ю "Обозревателю".

- Ви знаєте, я б хотів сказати, що там є елементи шизофренії, і я багато разів публічно говорив про те, що це класичне поєднання шизофренії та ї*анутості, що не дозволяє нам прогнозувати, що буде далі, - зазначив він.

За словами Комаровського, візуально по Путіну не видно, що він «остаточно збожеволів». 

- Ні, я вважаю, що всі психічні проблеми, які у нього є, індуковані оточенням, - додав він.

 

Це унікальність людини, яка в XXI столітті примудряється жити без доступу в інтернет, яка отримує інформацію від якихось людей, які кладуть йому на стіл папки. І ось цей «синдром папочок», синдром дефіциту інформації, я готовий підтвердити однозначно.
 
Ну, тому що величезна кількість речей, які Путін озвучує (це для всіх очевидно), знаходяться на протилежному полюсі логіки, здорового глузду і так далі. У нього величезний дефіцит інформації. Як дитина, яка замість того, щоб освоювати світ, дивиться про свинку Пепу, розумієте?
 
Життя свинки Пепи йому відоме, а життя сусідів – не відоме. Приблизно в такій ситуації перебуває Путін. Тобто він дитина для мене, - резюмував доктор.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень