Лежала на проїжджій частині: У Рівному встановлюють особу жінки, на яку наїхав Ford

Потерпіла померла

Цієї ночі на центральному мосту у Рівному сталася аварія.

Близько пів на першу ночі 28-річний водій автомобіля Ford наїхав на жінку, яка за його словами, лежала на проїжджій частині. На місці ДТП медики констатували смерть потерпілої. Нині правоохоронці встановлюють особу загиблої.

На вигляд жінці 50-60 років, вона середньої тілобудови, має темне волосся. Була одягнена у чорно-білий піджак, темні штани, білі кросівки й мала при собі зелену лаковану сумку.

Якщо вам відома будь-яка інформація про загиблу, повідомте про це за номерами телефонів: 068-677-12-34, 067-360-26-26 або 102.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень