

У суботу, 4 травня, у німецькому Ландсхуті відбувся перший півфінал Speedway of Nations 2019.
Збірна України зі спідвею у складі рівнян Станіслава Мельничука, Марка Левішина та червоноградця Андрія Розалюка посіли 6-те місце.
У рейс-офф 1 командного чемпіонату світу в Німеччині українців випередили збірні Швеції, Польщі, Німеччини, Чехії та Словенії. Позаду збірна Італії.
Другий півфінал запланований на 11 травня у Великій Британії. Два фінали відбудуться у Тольятті, Росія, наприкінці травня поточного року.
Нагадаємо, збірну України вимушено покинув червоноградець Андрій Карпов. Гонщик травмувався під час півфіналу особистого Чемпіонату Європи, який проходив у Рівному 2 травня.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Мінімальна зарплата з 1 квітня: скільки отримуватимуть українці?
Стосується тих, хто має картку «Привата»: хто і за що змушений платити комісію 240 грн
Рейтинг маєтків зіркових втікачів: як виглядають закордонні будинки Винника і Влада Ями (ФОТО)
Постапокаліпсис: три знаки Зодіаку, які виживуть за будь-яких умов
Їмо просто ложкою: Дуже смачна намазка на хліб із ходових продуктів
Рівненські спідвеїсти стартували в Угорщині (ФОТО)
У Рівному активно готуються до відкриття спідвейного сезону
Початок спідвейного сезону у Рівному перенесли
У Рівному тривають останні приготування перед стартом спідвейного сезону (ФОТО)
Спорткомплекс на Макарова, «Авангард» і спідвей пообіцяв підтримати Міністр спорту в Рівному (ФОТО/ВІДЕО)
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415