Причину деревопаду назвали у Рівному

Щонайменше сотня дерев звалилася по всьому місту

Деревопад стався через те, що гілля дерев не витримало ваги мокрого снігу, який випав у великій кількості за одну ніч. Таке пояснення дали в управлінні житлово-комунального господарства Рівного.

Версія про те, що дерева були аварійними, не підтверджена.

Докладніше розповідає заступник начальника міського управління житлово-комунального господарства Володимир ЛАПЮК:

За вчорашній день трест зеленого господарства і житлово-комунальні господарства працювали за 63 адресами. Ріжуть дерева і далі, сьогодні вивозять.

 

Роботи продовжуються. Сьогодні-завтра, до середи плануємо цю роботу завершити.

За словами Володимира Лапюка, наприкінці січня у Рівному були пориви вітру і до 20-25 м/с, і дерева вистояли. Тож, не виключено, що дерева будуть падати далі, адже сильний снігопад продовжується.

До слова, у неділю по всіх районах міста рівняни фіксували випадки, коли дерева перекривали автошляхи, падали на автівки та будинки. На щастя, потерпілих немає. Негода лютувала вночі, можливо саме тому ніхто з людей не постраждав.

Про дерева, які впали, ми писали вчора тут

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram  

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень