«Лайфхаки» мобілізації: у ЗСУ назвали топ-3 місця, де найефективніше вручати повістки

Такі місця є в кожному районі чи обласному центрі

Капітан Збройних сил України Сергій Алімов назвав 3 місця, де працівники ТЦК можуть знайти ухилянтів, які ховаються від мобілізації. За його словами, такі місця є в кожному районі чи обласному центрі.

Про це він розповів Insider Media.

- В кожному місті є секонд-хенд. І щочетверга під цими магазинами збираються натовпи здорових чоловіків на новий завіз.

 

Потужні хлопці ламають двері, щоб якнайшвидше потрапити до приміщення. А їх всередині зустрічає військком і там їм виписує повістки. Це перший варіант, – сказав Алімов.

Наступним місцем «лову» ухилянтів він назвав сервісні центри МВС у районних та обласних центрах, де оформлюють автомобілі. За його словами, там можна також виписувати повістки здоровим військовозобов'язаним чоловікам.

- Третій варіант. У нас броню від військової служби мають лише народні депутати. Усі депутати інших рівнів підпадають під мобілізацію. Заходите, наприклад, до міської ради і за списком працюєте, - зазначив капітан.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень