Лави Повітряних Сил ЗС України поповнилися модернізованим винищувачем (ФОТО)

До Дня захисника України

За повідомленням ДК «Укроборонпром»,

Напередодні Дня захисника України «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», передав військовим іще один модернізований винищувач МіГ-29МУ1.

Фахівці заводу виконали ремонтні роботи, продовжили ресурсні показники бойової машини, встановили обладнання та системи українських виробників в рамках модернізації (замість радянського виробництва), що покращило тактико-технічні характеристики основного бойового літака Повітряних Сил Збройних Сил України.

Вже пройшли випробувальні польоти, приймання модернізованої машини та її перебазування до аеродрому постійного базування.

Модернізована версія літака МіГ-29МУ1 вже добре відома нашим військовим льотчикам. Станом на сьогодні триває подальша модернізація літаків цього типу силами українських підприємств.

У програмі модернізації винищувача головним підприємством є саме «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод».

У липні поточного року – напередодні Дня Повітряних Сил України – Львівський державний авіаційно-ремонтний завод також передав одній з авіаційних бригад відремонтований винищувач МіГ-29 з капітально відремонтованим двигуном та новою авіонікою.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень