Лашана Лінч підтвердила, що саме вона стане наступним агентом 007 (ФОТО/ВІДЕО)

Британського розвідника гратиме чорношкіра жінка? Це буде вперше

Лашана Лінч у новому фільмі про Джеймса Бонда «Не час помирати» зіграла роль агента Номі. Тепер, як пише UNILAD, з’ясувалося, що надалі саме ця чорношкіра агент Наомі й перебере на себе роль агента 007 – у наступних серіях франшизи.

Про це Лінч повідомила виданню Harper’s Bazaar, зазначивши, що хоче, аби її образ агента 007 був «100% справжнім», представляючи життя, відчуття та досвід – чорношкірої людини.

Майбутній агент 007

Коли на початку року вперше стався витік інформації про те, що Лінч потенційно може отримати титул наступного агента 007, це викликало чимало негативних коментарів на адресу 32-річної акторки.

Хвиля критики була настільки великою, що Лінч навіть видалила всі свої екаунти в соціальних мережах десь на тиждень.
 

Нині ж акторка сповнена амбіційних планів.


Хоча з іншого боку, все це ще може виявитися частиною рекламної кампанії довкола нового фільму про Бонда, який має от-от вийти на екрани.

Натисніть плей для переглдяду

Цікаво, що багаторічна продюсерка «Бонда» Барбара Брокколі ще місяць тому не знала хто буде наступним Бондом. Тоді вона казала:

«Ти можеш кохати лише одну людину одночасно. Щойно фільм вийде в прокат, пройде якийсь час, і тоді нам доведеться переходити до справ майбутнього. Але наразі ми просто не можемо думати ні про кого іншого, окрім Даніела Крега»

Ідеальний Джеймс Бонд

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Костя Культреґер Радіо Трек

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень