Кива захищатиме дисертацію й претендує на звання кандидата наук

З питань державного управління

Народний депутат України від «Опозиційної платформи - За життя» (ОПЗЖ) Ілля Кива захищатиме кандидатську дисертацію з державного управління. Повідомив про це аналітик Комітету виборців України Денис Рибачок, який і оприлюднив скрін з сайту Міносвіти у своєму Facebook.

Ілля Кива захищатиме дисертацію на тему «Механізми впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)».

Науковим керівником роботи став доктор наук з державного управління, професор, перший заступник директора Всеукраїнської громадської організації «Центр досліджень проблем публічного управління» Володимир Гурковський.

Водночас офіційними опонентами стали Аліна Помаза-Пономаренко, докторка наук з державного управління, старша дослідниця, начальниця наукового відділу проблем державної безпеки навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України ДСНС України, а також Ірина Жукова, кандидатка наук з державного управління, доцентка, заступниця директора з навчально-виховної роботи Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти».

Наразі дата захисту – невідома. На жаль, у повідомленні не йдеться про те, на коли саме запланований захист кандидатської дисертації народного депутата України.

У разі успішного захисту та затвердження Державною атестаційною комісією (ДАК), Кива стане кандидатом наук з державного управління

За матеріалами Zaxid.net

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень