Китайці вподобали Тунель кохання (ФОТО)

А саме туроператори

Клеванський феномен вже став туристичною візитівкою Рівненщини і відомий далеко за межами України. Тож перебуваючи з робочою поїздкою в нашій державі, іноземці не оминули Тунель кохання, який отримав світове визнання.

Приємно, що до нас на Рівненщину приїхали туроператори з далекої країни. Сподіваємося, що їм сподобаються і Тунель кохання, і Музей бурштину.

Надіємося на подальшу співпрацю. Адже ці туристичні об’єкти є цікавими для туристів з Китаю, - відмітила начальник відділу туризму обласного управління культури і туризму Ярослава Гаврилова.

Нагадаємо, Тунель кохання – це ботанічний феномен, утворений заростями дерев, що ростуть вздовж залізничної колії. Поїзд проїжджає тут тричі на добу, обламуючи ті гілки, що порушують ідеальну форму тунелю.

Нагадаємо, що Китаєць запросив кохану з Пекіну, щоб освідчитись їй на Рівненщині (ВІДЕО)

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень