Китайським чиновникам заборонили коханок, гольф і обжерливість

Таким чином у країні борються з корупцією

"Члени комуністичної партії Китаю повинні розділяти громадський і приватний інтерес, віддаючи пріоритет громадському, і самовіддано працювати", - цитує агентство нові порядки, які формально поширюються на всіх 88 мільйонів членів КПК.

Партійним китайцям також потрібно цуратися екстравагантності. Вживання вишуканих страв і гра в гольф заборонені, так само як і "неприпустимі сексуальні відносини", які включають в себе подружню зраду і утримання коханок.

Крім того, забороняється створення розкольницьких "клік" всередині партії, використання службового становища в особистих цілях і приховування інформації, здатної вплинути на якість роботи.

Після обрання головою КНР в березні 2013 року Сі Цзіньпін закликав боротися з хабарництвом, завдаючи ударів "і по тигру, і по мухах", тобто не шкодуючи ні дрібних, ні високопоставлених чиновників.

З тих пір під слідством опинилися кілька великих політиків. Тим часом, впливові партійні кола перешкоджають ініціативам Сі створити окремий орган для боротьби з корупцією. На їхню думку, внутрішньопартійної комісії з дисципліни достатньо.

Рядові китайці асоціюють гольф з розкішним рівнем життя - вважається, що чиновники грають в той час, коли їм слід працювати. З 2004 року в Китаї заборонено будівництво нових полів для цієї гри.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень