Китаєць запросив кохану з Пекіну, щоб освідчитись їй на Рівненщині (ВІДЕО)

Відразу в весільних костюмах

Китаєць Юй Шон Жуй запросив свою дівчину Шану з Пекіну на Рівненщину та зробив їй тут пропозицію руки та серця. Хлопець приїхав до України на навчання. В одному з Івано-Франківських вишів він познайомився зі своїми теперішнім другом Ярославом, який родом з Дубна.

Українець вперше запросив його до себе додому. Пізніше в іноземця та дубенчанина виникла тісна дружба. Китаєць часто гостював у Ярослава вдома та навіть запросив його старшого брата до себе на Батьківщину.

Згодом Юй Шон Жуй вирішив запросити на Рівненщину свою дівчину Шану. Його українські друзі влаштували їм прогулянку принадами нашого краю.

Зокрема, Тунелем кохання, Дубенським замком, а також кременецькою горою Боною.  

Примітною особливістю прогулянки була фотосесія у весільних костюмах, під час якої Юй Шон Жуй і освідчився своїй Шані.

Невдовзі Юй знову повернеться на Батьківщину в Пекін, однак пара ще планує повертатися в Україну.

Джерело: ТРК «Дубно».  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія 

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Більше оголошень