Сьогодні у Кузнецовську пройде свято мацика

Це перше подібне свято в Україні

Мацик – це традиційна поліська страва, сиров`ялене м’ясо у кендюху.

Провести фестиваль цієї страви кузнецовці збираються на День міста. До участі запрошені  підприємці і підприємства, які виробляють мацик, з Володимирецького, Дубровицького, Зарічненського, Сарненського районів Рівненщини і з Маневицького району Волині. На фестивалі можна буде взяти участь у дегустації мацика. Також цей продукт тут можна буде купити. Початок о 12-ій на Майдені Незалежності.
Крім того, в Кузнецовську відбудеться обласне свято народної творчості та побуту "Барви Надстир’я". Початок о 14.00 год. На святі глядачі матимуть змогу переглянути виступи аматорських колективів Рівненської області та м. Рівне, а також виставку майстрів декоративно-прикладного мистецтва, в експозиції якої будуть широко представлені: гончарні та керамічні вироби, художня вишивка, вироби з рослинних матеріалів, мереживні та плетені вироби.

Про це повідомили у прес-службі Рівненської обласної ради.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень