Культовий «Бріолін» отримає продовження

У вигляді серіалу

HBO зніме серіальний спін-офф до фільму «Бріолін». Шоу, яке отримало назву «Grease: Rydell High», транслюватиметься на стрімінг-платформі HBO Max.

У прес-релізі обіцяють, що це буде «позитивний музичний серіал». Його дія відбуватиметься в 1950-х роках в школі Rydell High, як і сюжет оригінального фільму. До вже відомих персонажів додадуть кілька нових. Також повідомляється, що в «Grease: Rydell High» будуть порушені теми перехідного віку, соціального тиску у школі та життя в провінційній Америці, але з «сучасною чутливістю», яка повинна привернути любителів сучасної музики.

Дата прем'єри серіалу поки залишається невідомою.

Нагадаємо, фільм «Бріолін» вийшов у 1978 році і зробив зірками першої величини Джона Траволту і Олівію Ньютон-Джон. У 2006 році був занесений до списку найкращих американських фільмів-мюзиклів за версією Американського інституту кіномистецтва.

До речі, у «Бріоліні» Джон Траволта сам виконував усі танцювальні номери.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

У маршрутці занйшли документи Катерини Ільчук

У маршрутці №57 знайдено пакет документів виданих на прізвище Катерини Ільчук. Власниця може звертатися  за номером

Більше оголошень