Куди подіти дитину на літо: у Рівному діятимуть пришкільні табори

У них передбачене денне перебування дітей

Фото з сайту школи №22

Усього діятиме 32 пришкільних табори. Вони розпочнуть роботу з 29 травня і завершать 15 червня. Цього року пришкільні табори розраховані на більшу кількість дітей, ніж торік.

Детальніше розповів начальник міського управління освіти Василь Харковець:

Пришкільні табори будуть працювати у закладах освіти. Ми починали з 4,5 тисячі, торік було 5,5 тисячі, а цього року є попит, тож 6 тисяч дітей буде охоплено пришкільними таборами.  

За словами Василя Харковця, у пришкільних таборах, окрім дозвілля дітей, буде забезпечене їх харчування: сніданок та обід. На це з міського бюджету передбачили 34 гривні на одну дитину на день.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень