![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Стартувати мали торік
Проектно-кошторисна документація для початку спорудження нової школи зараз проходить коригування. Про це керівництву Цепцевицької школи-інтернату сказав голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук під час робочої поїздки Сарненським районом. Про це повідомляє прес-служба облради.
Торік область вже провела тендер на виконання робіт. Однак будівництво так і не почали через порушення. За словами директорки закладу Людмили Мариніної, батьки учнів готові не пустити дітей 1-го вересня до школи, якщо будівництво нового приміщення ЗОШ не розпочнуть.
За словами Олександра Данильчука, проектно-кошторисна документація нині проходить коригування. За кілька тижнів зміни мають затвердити і можна оголошувати новий тендер. Це означає, що перший етап будівництва може розпочатися вже цього року.
З державного бюджету на об’єкт виділили 10 мільйонів гривень, в обласному передбачили 1 мільйон гривень.
Цепцевичі – село на Сарненщині з дуже високою народжуваністю. Третина з понад 3 тис. жителів – це діти шкільного віку.
Цього року до єдиної школи в Цепцевичах піде 94 першачки. Всього в приміщенні, розрахованому на 240 школярів, навчатиметься 717 учнів. Дітям доводиться навчатися навіть у коридорі. Спортзал у Цепцевицькій школі визнали аварійним 15 років тому. Відтоді діти займаються фізкультурою лише на подвір'ї.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК