Куди перевезти Бориса — вирішують в екоінспекції Поліського округу

Історія кішки з Житомира

Рись Борис, якого привезли у Рівне із Житомира, пішов на поправку.

Тварині зробили всі необхідні щеплення, а травмовану лапу – пролікували.

Долю кішки нині вирішують у державній екологічній інспекції Поліського округу. Ось, що нам повідомила працівниця зоопарку Катерина Арафаілова:

- Рись нині перебуває в нашому зоопарку. Вона вдало пройшла карантин, отримала щеплення від сказу, вона має гарний апетит, ходить на своїх чотирьох лапах. У Бориса такий самий раціон, як і в наших рисей, там кілька кілограмів м’яса на день, курятина – його улюблене меню. Поки що він залишається у нашому зоопарку, як складеться його доля надалі - поки що нам невідомо.

Нагадаємо, у січні цього року травмовану тварину привезли на перетримку до місцевого зоопарку. Знайшли рись біля центру реабілітації учасників АТО на Житомирщині. У рисі діагностували звих лапи. Тамтешні ветеринари встановили, що дику кішку тримали в неволі.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень