Депутат - на чашці: новий спосіб піару рівненських політиків

Креативний підхід до популяризації власної персони проявила депутат Рівненської обласної ради від партії "Батьківщина" Ксенія Павловська

[media=70686]

Ксенія Павловська 

Фото чашки із зображенням Ксенії Павловської у соцмережі Фейсбук виклав депутат Сарненської районної ради, лікар з смт Степань Богдан Лазарчук і зіронізував з цього приводу:

Так хочеться до Верховної Ради, що змушена на кружках себе малювати. Ксенія Павловська. Обласний депутат.

[media=70684]

Богдан Лазарчук розповів Радіо Трек, що такі чашки роздавали мешканцям Степаня під час святкування Дня Незалежності.

Мені чашки тоді не дісталося. Але нещодавно я побачив таку чашку у кабінеті селищного голови Степаня і позичив, щоб сфотографувати.  

Нагадаємо, що ще зовсім недавно ходили чутки про те, що Ксенія Павловська - обласний депутат від Сарненщини - стане головою Рівненської облради. Однак вони не справдилися. Бо головою обрали її колегу по партії Миколу Драганчука. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень