Кримчанину Льоліку з Рівненського зоопарку знайшли наречену (ВІДЕО)

Вона приїхала з Одеського зоопарку

Товстий лорі ( фото ілюстративне )

Льоліком звуть товстого лорі – тварину з ряду приматів (мавп). Йому 11 років і він приїхав у Рівне колись із Севастополя. А тепер у нього з'явилася пара. І вони обоє мешкають в експозиції «Нічний світ».

Розповідає завідувач відділу Рівненського зоопарку Анна Паршина:

Нещодавно дівчинка приїхала до лорі.

 

Це тваринка, яка перебуває в експозиції «Нічний світ».

 

І зараз наші відвідувачі можуть спостерігати, як вони спілкуються, як знаходять спільну мову між собою.

За словами Анни Паршиної, Льолік позитивно сприйняв наречену і вони навіть разом їдять з однієї миски.

Подивитися на пару товстих лорі можна на відео внизу:

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень