Крута еко-ініціатива у Франції: людям платитимуть 4 000 євро за відмову від авто

Людей закликають пересідати на велосипеди

У Франції хочуть пересадити водіїв авто на велосипеди, аби зробити міста чистішими. Стимулюватимуть відмову від машини субсидіями розміром до 4000 євро.

Нову програму зниження шкідливих викидів у повітря вже затвердив французький уряд. Одним із її пунктів є фінансове стимулювання громадян за відмову від використання авто, пише The Times.

Втім, передбачена і низка обмежень. По-перше, максимальну суму зможуть отримати лише громадяни з низьким рівнем доходів (іншим платитимуть менше). А по-друге, ці гроші можна буде витратити лише на покупку звичайного або електричного велосипеда.

Тим, хто хоче купити велосипед, але не готовий повністю відмовитись від авто, запропонують лише 400 євро. Адже навіть у цьому випадку машину експлуатуватимуть рідше, що знизить рівень шкідливих викидів.

В уряді вважають, що країна серйозно відстає від Німеччини й Нідерландів за кількістю велосипедистів. Вони становлять всього 3% населення, а вищевказані заходи допоможуть збільшити їхню частку до 9%.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень