Бракує лише корови: головлікар діагностичного центру показав своє чимале господарство (ФОТО, ВІДЕО)

Роман Шустик знаходить час на своє захоплення

Головний лікар Рівненського обласного лікувально-діагностичного центру Роман Шустик у соцмережі Фейсбук виклав фото і відео свого домашнього господарства. І прокоментував:

Роман Шустик 21 год · Наша віддушина. Часто друзі, знайомі питають: «Навіщо вам все це, таке велике господарство?» Я відповідаю: «Та де ж велике? Лише кури, качки, гуси, кролі, нутрії. Овечки поїхали в село на літній випас. Хіба ж то багато?». А вони у відповідь жартують: «Вам ще корову треба до того всього – і буде добротна сільська господа». А ми сміємось. Бо вони ж ще не знають, що до нас часто підкріпитися навідуються дикі качки і голуби))

 

А знали би ви, які нори люблять рити кролі і нутрії… Саме тому довелось вигадувати свої хитрощі -вкопувати плаский шифер в землю на метрову глибину, щоб пухнасті «шахтарі» не прорили підземні ходи до сусідів. А ще ми влаштували для нутрій імпровізований басейн зі старої ванни. 

На питання, де знаходить час на все, пояснює, як і в Фейсбуку:

Поратися по господарству – це можливість розвантажитися психологічно після робочих буднів, бажання вести активний спосіб життя і постійно рухатися. Це задоволення і користь для здоров’я. Бо все доглянути і попоране. До власного столу все вирощене власними руками, екологічно чисте і без добавок. Та й друзів, родичів, знайомих почастувати можна. Ми любимо передавати їм домашні гостинці. 

 

Можливо, нам і не треба скільки того господарства, але багаторічну звичку тяжко подужати. Адже господарство – це ще й режим. Треба вставати раніше, щоб всіх погодувати, а після роботи завжди хочеться повертатися додому. І хочеться, і треба)) Бо господарство годувати потрібно щодня.

 

І нема тут чому дивуватися, бо українці з діда прадіда були господарями і вміли працювати на землі. Це поклик душі, який не зупинити міськими рамками. Це наше коріння.

 

P.S. Про город поки розповідати не буду ))) Але він теж є.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень