Кривавих плям на стінах не буде: як легко почистити гранат (ФОТО/ВІДЕО)

Простий лайфхак

Кожен по-своєму звик чистити фрукти та овочі. Але, виявляється, є лайфхаки, які допоможуть зробити це легше, ніж ми звикли.

Зокрема, відтепер під час чищення граната кісточки не розлітатимуться по всій кухні, а сік граната не залишить криваві плями на стінах.

Для цього розрізаємо гранат навпіл, беремо одну частину в руку шкіркою вгору.

Підставляємо глибоку миску і починаємо стукати по шкірці ложкою або лопаткою до тих пір, поки всі зерна не опиняться в місткості.

Таким чином можна швидко дістати корисні зерна і не витрачати потім час на прибирання.

Натисніть плей, щоб переглянути відео

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень