ON-LINE

Кредит на житло АТОвцям: на Рівненщині перейнялись цим питанням

п'ятниця, 09 червня 2017
Спільно із чиновниками обласної державної адміністрації

В Україні плануються зміни у державній програмі кредитування житла для учасників АТО. Про це заявив директор Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Василь Шевчук.

Вирішення проблеми відсутності державного фінансування для будівництва житла існує. Василь Шевчук завпенив, що  альтернатива є. Це створення обласної програми співфінансування будівництва житла для учасників АТО.

Розповідає Василь Шевчук:

Нині з держбюджету фінансування житлових програм не здійснюється. Ми звертались до Рівненської обласної державної адміністрації із пропозицією створити нову обласну, чи то пак регіональну програму, з  надання пільгових кредитів учасникам антитерористичної операції на Сході України. Кількість охочих отримати вигідний, і головне надійний кредит на житло серед АТОвців останнім часом зросла.

Нині, за словами Василя Шевчука, розглядається такий варіант кредитування: 50 % покривається програмою, а 50 % вноситься самим учасником АТО.

Також у нову програму Василь Шевчук  запропонував внести головну поправку: в прописаних умовах для надання кредиту забрати пункт про вікові обмеження. Але, при у цьому, у контрактах прописувати, що погасити кредит треба до настання пенсійного віку.

 

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено посвідчення учасника бойових дій

    У Рівному знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Трачук...
  • Знайдено документи на Титарчук

    Знайдено документи на прізвище Титарчук Микола. Тому, хто загубив, прохання...
  • Загублено документи на Сакур

    Вчора, 28 січня, було загублено гаманець з документами на прізвище Сакур...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного