Красиву 92-метрову яхту, на якій відпочивали Марченко і Медведчук, заарештували (ФОТО)

На майно Медведчука накладено арешт в межах санкцій Європейського Союзу

У Хорватії арештували 92-метрову яхту Royal Romance народного депутата від фракції «Опозиційна платформа – «За життя»» Віктора Медведчука.  Про це повідомило хорватське видання Novi list.

Згідно з даними видання, 92-метрова Royal Romance, що входить до п'ятірки найбільших яхт світу, була пришвартована в порту хорватського міста Рієка.

 

Тепер на судно наклала арешт хорватська поліція, тож це означає, що яхта не зможе покинути межі порту.

Також видання зазначає, що арешт на майно Медведчука накладено в межах санкцій Європейського Союзу, запроваджених проти політиків і посадовців, яких пов’язують із Кремлем. Окрім Royal Romance у Хорватії арештували також кілька суден, які пов’язують з російськими можновладцями, однак більше імен не називають.   

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень