Кращі гроші – Овнам, непорозуміння з керівництвом – Дівам: гороскоп на 19 вересня

А в сімейному житті Скорпіонів назріває конфлікт

ОВНИ

Ймовірне поліпшення матеріального становища. Цілком можливо, що ви отримаєте пропозицію, яка змусить вас змінити сферу діяльності. 

ТЕЛЬЦІ

Зайва підозрілість може призвести до непорозумінь в особистому житті. Намагайтеся не вигадувати собі проблеми, а краще займіться роботою.

БЛИЗНЯТА

Не виключено, що на роботі вас завантажать різними справами, але засмучуватися з цього приводу не варто, оскільки ваші старання будуть помічені та винагороджені.

РАКИ

Не ухвалюйте необдуманих рішень. Не варто змінювати вид діяльності чи роботу, оскільки період цьому не сприяє. Можливі розчарування пов'язані з друзями.

ЛЕВИ

Цього дня все сприятиме зростанню вашої популярності та авторитету. Ваша думка не залишиться без уваги керівництва.

ДІВИ

Будьте готові до не зовсім доброзичливого ставлення з боку керівництва, однак ваша впевненість у собі дозволить владнати цю проблему.

ТЕРЕЗИ

Вас чекає активний день, коли ви зможете проявити свої таланти та здібності у різних сферах діяльності. Також з'явиться можливість легко вирішити професійні питання та дещо покращити матеріальне становище. 

СКОРПІОНИ

Цього дня сімейні справи вимагатимуть рішучих дій. У відносинах з домашніми назріває конфліктна ситуація, тому не варто зволікати.

СТРІЛЬЦІ

Зараз ви можете з успіхом здійснювати різні торговельні угоди, навіть ризиковані - вигода забезпечена будь-який з них. Ймовірно, що вам пощастить вирішити й проблеми в особистому житті. 

КОЗОРОГИ

У професійних справах стримуйте емоції, бо це може спровокувати конфлікт. Зате у коханні вас очікують лише приємні сюрпризи. 

ВОДОЛІЇ

Будьте стриманими у спілкуванні та намагайтеся уникати сумнівних осіб, навіть якщо ви давно знайомі.

РИБИ

Ви будете надзвичайно розсудливими, тому не соромтеся підказувати чи давати поради. Якщо вас про це попросять.

Зауважимо! 

Цей матеріал має ознайомчий характер, його не варто сприймати як вказівку до дії або ж абсолютну істину. Астрологія, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй, нумерологія та інші подібні речі не є академічними науками, тож перевірити їх науковими методами нереально. Прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути суто випадковими.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень