Краще, ніж Facebook і Instagram: у світі набирає популярності нова соцмережа

Суть у тому, щоб публікувати реальні, а не відретушовані кадри

Нова соцмережа BeReal готова скласти конкуренцію Facebook та Instagram. Сервіс став популярним наприкінці літа, хоча сточатку виступав антагоністом соцмережам Мета.

Суть BeReal – вона фотографує оточення користувача у випадковий момент. Ці знімки повинні публікуватись – поки не запостиш свої, не зможеш бачити чужі.

В Інстаграмі, якому BeReal себе протиставляє, люди зазвичай діляться красивими, ретельно відредагованими світлинами з кращими моментами життя.

BeReal же нагадує людям, що є реальний світ і він справжніший ніж ідеально відретушовані моменти, спіймані інстаграмом.

– Зараз ми спостерігаємо, як уподобання зумерів зміщуються у бік глибших і персоналізованих вражень, – каже Метт Мосс, засновник Locket, додатку для розсилки фотографій членам сім’ї.

Сервіс уже зайняв перший рядок в Apple App Store у США. Всього його завантажило 28 млн користувачів, більшість – цього року.

Джерело: Факти

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень