Краєзнавчий музей у Здолбунові нарешті отримав приміщення

Відповідне рішення підписав Арсеній Яценюк

Здобунівський районний історико-краєзнавчий музей отримав приміщення. Відповідне розпорядження затвердили в Кабінеті Міністрів. Звернення з цього приводу надіслав тоді ще кандидат у депутати Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук, повідомляють в облраді. Тепер приміщення на Фабричній, 9 перейшло з державної власності зі сфери управління МВС України у спільну власність територіальних громад Здолбунівського району.

Будівля за адресою вул. Фабрична, 9 була збудована 1903 року як поліцейське відділення з камерами попереднього ув’язнення. 1914 року в приміщенні розпочало діяльність секретне жандармське відділення, потім там діяли поліція Польської республіки, райвідділ НКВС УРСР, німецька поліція, райвідділ НКВС-МВС, поліклінічне відділення Здолбунівської райлікарні та станція швидкої медичної допомоги, стоматологічна поліклініка та зубопротезне відділення ЦРЛ, і, нарешті, з 1998 по 2008 рр. – відділ ДСО МВС України в Рівненській області.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень