![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Та вже викопує перший врожай
Після 24 лютого змінилося життя всіх українців. Одні кинулися захищати рідну землю безпосередньо на фронті, інші докладають максимум зусиль у тилу, аби бути корисними країні.
Люди розширюють горизонти. Таке в собі відкрив відомий у Рівному лікар-анестезіолог Павло Сільковський:
– Напровесні цього року з дружиною домовились засадити повністю нашу земельну ділянку. Бо раніше я трохи скептично ставився до такої ідеї. Вважав, що кожен має займатися своїм. Фермери можуть виростити овочі, а ми - в них купити. Так ми будемо мати що їсти, а люди - збут продукції і оплату своєї праці. І можливість потім оплачувати послуги інших.
Усе змінила війна. Сумна перспектива можливого браку їжі змусила думати трохи інакше. Посівна в країні зривалася і багато орних земель неможливо було використати через бойові дії. Тоді ми сіли і вирішили: посадимо і будемо доглядати. Не може в такий час земля стояти порожньою. Дасть Бог, виросте, то будемо їсти самі та зможемо поділитися з іншими...
... А якщо так трапиться, що самі змушені будемо стати приходьками чи війна забере життя, то все-одно хтось скористається, якщо плоди будуть в землі. І все-одно з цього буде користь. Так і зробили.
Кілька днів тому я був на роботі, а дружина пішла на ділянку, щоб викопати на вечерю молодої картоплі. І переслала мені фотографії того, що сама побачила. І ці фото зробили мій день. На них видно, що Бог любить нас і дає урожай. Плоди ростуть і ростуть непогано. І це значить, що буде що їсти. І надія, що голоду таки не буде.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Що треба картоплі у червні, щоб у серпні зібрати шикарний врожай?
«Подолала 30 блокпостів»: до Рівного таки доїхала картопля з українського Херсона
Урожай картоплі збільшиться втричі: 4 супер-підгодівлі для різних стадій росту
Який сорт картоплі підходить для пюре, а який для смаження? Перевірити це просто
Є кавуни, черешні й абрикоси: Ціни на ринку Рівного у суботу
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК