«Коронавірусна зараза суне з Польщі»: невдовзі Рівненщина може опинитися у суворішій зоні карантину

Разом з нами Волинська і Львівська області

Через зростання кількості хворих на коронавірус у Волинській, Львівській, Рівненській областях скоро можуть посилити карантин.

Про це в фейсбуці повідомив голова комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький, розповідаючи про робочу зустріч з послом Республіки Польща в Україні Бартошем Ціхоцьким.

У регіонах України, які межують з Польщею, зростає кількість хворих COVID і рівень госпіталізації.

 

Є ймовірність, що за тиждень-два у Волинській, Львівській, Рівненській областях посилять карантинні обмеження, – зазначив нардеп.

При цьому він вказав, що в Польщі завдяки вакцинації половини населення ситуація поки досить стабільна – за минулу добу виявлено менше ніж 1 тисячі нових хворих. Радуцький порівняв, що в Україні за добу – майже 10 тисяч.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень