ON-LINE

Коронавірус з'явився ще влітку 2019 року і не в Китаї, - вчені

неділя, 29 листопада 2020
Вірус з'явився через посуху - жителі повинні були вживати воду із загального водопою


Дослідники виявили, що вірус SARS-CoV-2 виник ще влітку 2019 року.

Китайські вчені вважають, що коронавірус, що поширився з Піднебесної, виник в Індії або Бангладеші ще влітку минулого року. Таким чином, вчені оскаржили спроби "перекласти провину" у поширенні інфекції на Ухань.

За даними Шанхайського інституту біологічних наук, висновки про походження смертельної інфекції були зроблені, ґрунтуючись на дослідженнях штамів вірусу, проведених 17 країнами. Їх стаття була розміщена на платформі медичного журналу, але отримала багато критики, - повідомляє The Sun.

Дослідники висловили думку, що вірус, швидше за все, був переданий від тварини до людини на тлі спеки та посухи минулого року, коли і люди, і тварини змушені були пити з одного водопою.

Традиційний підхід до відстеження походження штамів коронавірусу не працює, оскільки в ньому використовувався вірус кажанів, виявлений на південному заході Китаю кілька років тому. Замість цього використовували новий метод, який включає підрахунок кількості мутацій у кожному штамі вірусу, - озвучують вчені

Так, фахівці кажуть, що штами з найбільшою кількістю мутацій існують протягом більш тривалого часу, а штами з меншим кількістю мутацій – ближче до "предку" COVID-19.

У документі стверджується, що найменш мутований штам був виявлений у восьми країнах світу: в Індії, Бангладеші, Італії, Чехії, США, Греції, Австралії, Росії або ж Сербії. Китайські вчені припускають, що коронавірус міг з'явитися в одній з них, перш ніж "непомітно відправитися в Ухань".

Найбільш ймовірні країни виникнення – Індія та Бангладеш, де через посуху жителі повинні були вживати воду із загального водопою.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 


КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено гаманець з документами

    В районі 12-ї школи,  загублено гаманець з  документами на прізвище  Шевчук...
  • Техпаспорт Аudi A6

    Загублений техпаспорт на АudiA6, литовська реєстрація. Прохання повернути за...
  • Загублено ключі

    Знайдено ключі від автомобіля «Рено». Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ