Коронавірус тепер є і в Антарктиді - захворіли полярники

Увесь рік це був єдиний континент без коронавірусу

Перше зараження коронавірусом в Антарктиді виявили на чилійській базі O'Higgins. Вірус 21 грудня виявили одразу у 36 полярників з Чилі. Заразилися 10 технічних працівників експедиції, а також 26 військовослужбовців, які забезпечували роботу станцій та транспортування. Усіх їх евакуювали на континент до чилійського міста Пунта-Аренас, де вони перебувають у ізоляції. Почуваються добре, - пише ВВС.

Чилійська станція розташована порівняно недалеко від української станції "Академік Вернадський" – за 370 км. На українській станції випадків зараження коронавірусом не виявлено.

Також стало відомо про трьох хворих на Covid-19 серед членів екіпажу судна, яке доправляло вантажі на базу. Зараз на станцію O'Higgins відправили нову команду, яка пройшла карантин і має негативні тести.

Чилійська станція Base General Bernardo O'Higgins розташована на Антарктичному півострові за 30 км від мису Прайм-Хед, найпівнічнішої точки Антарктиди.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень