Концерти та кіно у Рівному дозволили дивитися з машин

А також дозволили тренуватися плавцям

У Рівному дозволили автоконцерт і автокіно.

Це вирішили на комісії з надзвичайних ситуацій Рівнеради. Подібні заходи провели у Луцьку і вони пройшли успішно.

Тепер такий формат хочуть дозволити у Рівному, аби дати працювати сфері культури, говорить міський голова Володимир Хомко:

Дозволили для молоді провести автоконцерт і автокіно. Гадаю, що користуватиметься хорошим попитом, бо люди сидітимуть в машинах, ізольовані.

Поки що дати проведення цих заходів невідомі, каже міський голова і додає, що організовувати автоконцерти та автокіно можуть на постійній основі, якщо це сподобається містянам.

Ось як про це йдеться в рішенні комісії:

По зверненню з проведення концертних заходів на території авторинку за умови перебування глядачів в автомобілях та здійснення кінопоказу для глядачів на автомобілях на території ТРЦ "ЧАЙКА" — ДОЗВОЛЕНО за умови дотримання карантинних вимог відповідно до постанов Кабінету Міністрів України та головного державного лікаря України.

Крім того, у Рівному дозволили тренування спортсменів у басейнах. Крім того, вирішують питання, аби дозволити заняття клубу англійської мови.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень