Комп'ютер передбачив володаря «Оскара»

Як повідомляє Українська правда. Життя, профільні портали FiveThirtyEight, Farsite та PredictWise протягом місяця опитали вісьмох ентузіастів, котрі вважають, що їм вдалося знайти кращий спосіб передбачити хід та результат оскарівських перегонів - за допомогою комп'ютерних розрахунків.

Наразі результати більшості передбачень майбутнім переможцем називають "Легенду Г'ю Гласса" ("Той, що вижив") із Леонардо Ді Капріо у головній ролі. Другим найімовірнішим кандидатом на перемогу є фільм "У центрі уваги" Тома Мак Карті.

Шість із семи систем передбачень назвали Леонардо Ді Капріо майбутнім володарем "Оскара" за найкращу роль першого плану. Деякі шанси мають Едді Редмейн та Майкл Фассбендер.

Алгоритм FiveThirtyEight каже, що найкращою актрисою має стати Брі Ларсон за роботу у фільмі "Кімната". Але Дженіфер Лоуренс та Шарлота Ремплінг і Кейт Бланшетт теж мають непогані шанси.

Аналіз інших премій дав таке передбачення: ймовірним кандидатом на "Оскар" за роль другого плану може бути Алісіа Вікандер "Дівчина із Данії". Одразу за нею - Кейт Вінслет, яка зіграла у фільмі "Стів Джобс". До речі, за Вінслет "вболівають" моделі інтернет-передбачення, а ось за аналізом рецензій та опитуваннями перемагає Вікандер. Боротьба може вийти цікавою.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень