Компанія українського яєчного мільярдера заборгувала Рівному мільйон гривень за землю

За її оренду

Приватне акціонерне товариство «Компанія «Райз» з 2008 року орендує понад півтора гектара землі на розі вулиць Дубенської та Грунтової. Заступник начальника міського управління земельних відносин Іван Очередько на засіданні бюджетної комісії міськради Рівного розповів детальніше:

Компанії була надана земельна ділянка для будівництва житлових будинків. До цього чаус нічого там не роблять і не платять орендну плату. У них борг сьогодні 939 тисяч 327 гривень. Тобто податкова написала лист, що застосовуйте заходи.

Депутат Микола Бляшин пропонував звернутися з позовом до суду про стягнення боргу і виставити цю ділянку після розірвання договору оренди на аукціон. Але бюджетна комісія вирішила спочатку дізнатися, чи подавала фіскальна служба на орендаря позов до суду про стягнення орендної плати, а тоді вже ухвалювати якесь рішення.

До речі, згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань,  

власником компанії-орендаря ділянки зазначений Олег Романович Бахматюк.

 

Такі прізвище та ім'я має український мільярдер, власник сотень тисяч гектарів земель і десятків птахофабрик, якого за це прозивали "яєчним мільярдером".

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень